Schody półkowe wspornikowe

Schody półkowe – wspornikowe. Nowoczesne i eleganckie

Schody półkowe (wspornikowe) charakteryzują się nowoczesnym designem i nietypową konstrukcją. Schody wspornikowe nazywane również półkowymi to idealne rozwiązanie dla klientów ceniących sobie minimalistyczny styl wykonania, prostotę i elegancję.

Konstrukcja schodów półkowych – wspornikowych

Schody półkowe to nietypowa konstrukcja składająca się na stopnie (paczki), ukrytą konstrukcję stalową i balustradę wykonaną ze szkła, prętów lub stali. Konstrukcja do schodów półkowych wykonywana jest ze stali ukrytej pod tynkiem, z której wychodzą stalowe ramiona. Na ramionach mocowane są stopnie (paczki). Schody półkowe są bardzo bezpiecznym rozwiązaniem, pozwalającym na komfortowe poruszanie się pomiędzy kondygnacjami. Nasza firma schody wspornikowe wykonuje od podstaw, począwszy od projektu, spawania i montażu schodów drewnianych. Posiadamy nowoczesne obrabiarki numeryczne do stali i kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie produkcji i montażu schodów.

schody półkowe z balustradą szklaną

Montaż schodów półkowych – wspornikowych

Montaż schodów wspornikowych odbywa się bardzo szybko. Poprzez zastosowanie odpowiednich technik montażowych i zdobytego doświadczenia dbamy o każdy detal zarówno podczas montażu konstrukcji jak i samych schodów. Konstrukcja stalowa mocowana jest zazwyczaj na specjalnych śrubach lub bezpośrednio przez ścianę. Dzięki takiemu systemowi nie jest wymagane przygotowanie ściany z wylaną betonową belką nośną.

Balustrada do schodów wspornikowych – półkowych

Do schodów wspornikowych chętnie wybieraną balustradą jest barierka ze szkła, prętów lub stali. Balustrada ma za zadanie usztywnić całość schodów i zapewnić bezpieczeństwo w użytkowaniu.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych schodów. Wykonujemy schody dywanowe, półkowe, skrzynkowe i na konstrukcji metalowej.