Barierka na schody

Barierka na schody drewniane – szkło, stal i drewno

Barierki na schody drewniane oprócz nowoczesnego efektu wizualnego mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo podczas korzystania ze schodów drewnianych. Odpowiednio zaprojektowana barierka na schody idealnie wkomponowuje się niemal w każdy wystrój wnętrza naszego domu lub mieszkania. Wykonujemy barierki ze szkłastali lub drewna. Odpowiednio wykonana barierka powinna być stabilna i wygodna w użytkowaniu.

Z jakiego materiału wykonać barierkę na schody? Barierki ze szkła

Barierka na schody może być wykonana z różnych komponentów. Jednym z najchętniej wybieranym jest barierka ze szkła bezpiecznego. Szkło jest nowoczesnym rozwiązaniem zabezpieczenia schodów lub antresoli. Dzięki swoim właściwością szkło hartowane może przenosić bardzo duże obciążenia. Oferowane przez nas szkło może występować w kilkunastu wersjach kolorystycznych, wzorach i kształtach.

schody półkowe z balustradą szklaną
schody półkowe z podświetleniem

Barierki ze stali wycinanej laserowo

Barierki ze stali wycinanej laserowo są nowoczesnym rozwiązaniem idealnie sprawdzającym się niemal we wszystkich wnętrzach domu. Barierka ze stali wycinanej laserowo daje nam bardzo dużo możliwości wyboru kształtu i koloru. Tego typu balustrady malowane są proszkowo i utwardzane w specjalnym piecu. Malowanie proszkowe jest odporne na zarysowania.

Barierka drewniana klasyczna

Barierka drewniana na schody to klasyczne rozwiązanie zabudowy schodów drewnianych. Barierki drewniane zazwyczaj składają się z tralek drewnianych, poręczy i słupków.